Çocuk Grubu İngilizce

0

Kids Club İngilizce eğitim programlarının amacı 7-13 yaş grubundaki ilkokul 1. sınıftan orta öğretim 4. sınıflara kadar okuyan öğrencilerin uluslararası bir standartta İngilizce öğrenmelerini sağlamaktır.

Kids Club İngilizce eğitimleri, bu yaş grubuna yönelik eğitimlerde uzman Türk ve yabancı İngilizce öğretmenlerden oluşan eğitim kadrosu tarafından çocuklarımızın dili en verimli şekilde kullanmalarını sağlamak üzere, tam donanımlı ve modern sınıflarda verilmektedir.

Kids Club İngilizce eğitim programlarında ilk ve ortaöğretim müfredatı ile uyumlu, kaliteli ve geniş içerikli eğitim materyalleri kullanılmaktadır. Tüm eğitim materyalleri öğrenciler eğitime başladıklarında ücretsiz olarak verilmekte ve öğrencilerin gelişimleri doğrultusunda ek kaynaklarla da desteklenmektedir.

Sınıflar minimum 10, maksimum 14 kişiden oluşmaktadır.

7-13 yaş grubu ilköğretim öğrencileri için özel olarak düzenlenen Kids Club  eğitim programlarında her bir kur 120 saatten oluşmakta olup, 4 seviye içermektedir.

Tüm öğrenciler eğitime başlamadan önce detaylı bir seviye tespit sınavının ardından seviyelerine ve yaş gruplarına göre sınıflara yerleştirilirler.

Kids Club İngilizce eğitimleri Avrupa Dil Standartları çerçevesinde A1 seviyesinden başlayarak dört seviyede verilmektedir.

Kids Club 1 (Seviye 1)

Kids Club 2 (Seviye 2)

Kids Club 3 (Seviye 3)

Kids Club 4 (Seviye 4)

Kids Club 1 grubu daha önce İngilizce ile hiç tanışmamış veya İngilizce düzeyi henüz başlangıç aşamasındaki öğrencilere yönelik hazırlanmıştır.

Kids Club 2 grubu ise okulda veya okul dışında İngilizce ile tanışmış, belirli bir düzeyde İngilizce bilgisine sahip öğrencileri hedeflenmektedir.

Kids Club 3 grubu ortaöğretim 1-2 düzeyinde İngilizce bilgisine sahip öğrencilere yönelik hazırlanmıştır.

Kids Club 4 grubu ortaöğretim 3-4 düzeyinde İngilizce bilgisine sahip öğrencilere yönelik hazırlanmıştır.

Eğitim Materyalleri

Kids Club eğitimlerinde uluslararası geçerliliği olan, dünyaca ünlü eğitimcilerin oluşturduğu yayınlar okutulmaktadır.Ayrıca öğrencilerimizin eğitsel ihtiyaçları doğrultusunda İngilizce eğitimlerine katkı sağlamak amacıyla İngilizce hikaye kitapları bulunmaktadır.

Dil Dünyası Yabancı Diller Okulu, 18 Yaş Altı Gruba Yönelik Eğitim Programları kapsamında basılı eğitim materyalleri dışında öğrencilerine öğrenim düzeyleri ve ihtiyaçlarına göre çeşitli online eğitim paketlerinin birini yada hepsini ücretsiz olarak sunmaktadır.

Kids Club  Eğitim Programlarının Zamanları

Kids Club Eğitim Programları okul dönemi ve yaz dönemi olmak üzere iki ayrı dönemde sunulur.

Okul Dönemi Eğitim Programları:

Eğitimler hafta sonlarında 1 gün, sabah veya öğleden sonra olarak verilmektedir. Cumartesi veya pazar günü iki farklı grupta verilmektedir. Öğrenciler bu günlerden kendileri için uygun olan birini seçebilmekte, sabah veya öğleden sonra gruplarından birine katılabilmektedirler.

Kids Club Okul Dönemi Hafta Sonu İngilizce Eğitim Programları 1 Kur = 90 Saat
Program Günler Günlük Ders Saatleri Haftalık Ders Saati 1 Kur Süresi
Hafta Sonu Sabah Programı Cumartesi ya da Pazar 09:00 – 09:40

09:50 – 10:30

10:40 – 11:20

11 :30 – 12:10

4 saat 22 hafta
Hafta Sonu Öğleden Sonra Programı Cumartesi ya da Pazar 14:00 – 14:40

14:50 – 15:30

15:40 – 16:20

16:30 – 17:10

4 saat 22 hafta

Yaz Dönemi Eğitim Programları:

Sadece hafta içi gruplarında haziran – ağustos aylarını kapsayan dönemde yapılır. Toplamda 120 saat süren yaz dönemi İngilizce eğitim programları normal derslerin yanı sıra gezi, yarışma, oyun ve diğer pek çok sürpriz etkinlik ile sosyal aktiviteyi de kapsamaktadır.

Kids Club Yaz Dönemi Hafta İçi İngilizce Eğitim Programları Kur = 120 Saat
Program Günler Günlük Ders Saatleri Haftalık Ders Saati 1 Kur Süresi
HAFTA İÇİ PROGRAMI

(EKSTRA YOĞUN)

Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe 10:00 – 10:40

10:50 – 11:30

11:40 – 12-20

12:30 – 13:10

4 saat / 16 saat

Paylaş.

Yorum Yaz